Travel PT - шаблон joomla Скрипты
Jakiego Gatunku Rynsztunek Będzie Nam Osobiście Niezbędny Do Grania N Golfa

Jakiego Gatunku Rynsztunek Będzie Nam Osobiście Niezbędny Do Grania N Golfa

Kiedy zaczynamy opowiadać jak wspaniałą dziedziną sportu, rekreacji czy życia jest golfing wielu rozmówców wyraża swoje zdziwienie, gdyż obiegowa wiedza tej dyscyplinie jest zupełnie wypaczona.

Mało osób wie, że normalna runda golfa amatorskiego trwa między cztery a pięć i pół godziny, należy przejść ok 8,5 km wykonując alright 300 swingów golfowych (ok.100 właściwych + 2x próbne) oraz, że gra polega na rozegraniu 18 niezależnych gier (18 dołków) Dopiero po zakończeniu rundy sumuje się wyniki ze wszystkich 18 dołków i to daje całkowity, finalny, wynik.

Pola golfowe razem z wieloma usługami towarzyszącymi, wszystkimi opłatami, restauracjami i szkółkami, wygenerowały — według SRI — 30 mld USD. Dobrym biznesem są też golfowe ciuchy, sprzęt do gry, a nawet płyty DVD z kursami gry. Amerykanie wydali dwa lata temu na takie gadżety 2,1 mld USD. Osobną kategorią są kije golfowe, piłeczki i torby, na które przeznaczono 3,5 mld USD. Golfiści lubią też podróżować i testować nowe pola.

Wszystkich zainteresowanych grą w golfa zapraszamy do Wilanowa na ul. Zygmunta Vogla 19. Oferujemy naukę i ćwiczenia gry na driving range, trzy dołkowym polu frequency & putt, cracking place, sand bunker i adding green oraz wspaniałą zabawę na torze minigolfa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Kosz fifty piłek plus wypożyczenie kijów to 35 złotych, dla juniorów jedynie 15 złotych.

Najczęstszym powodem niepowodzeń na polu golfowym są źle dobrane kije. Wtedy też pogłębiają się negatywne efekty jak hook czy portion. Naprzeciw temu wychodzi profesjonalny fitting, dzięki któremu można dobrać idealne parametry kijów adekwatne do indywidualnego stylu gry każdego gracza. Pozwoli to na wykorzystanie Twoich możliwości w 100PERCENT, a tym samym na poprawienie wyników i zwiększenie satysfakcji i radości z gry. Do fittingu używane będzie najnowszej generacji urządzenie GC2, wyposażone w Highspeed Cameras, rejestrujące wszystkie aspekty charakterystyki lotu piłki. Nie zawyżaj swoich wyników przez źle dobrane kije! Przyjdź i sprawdź sam jak wiele możesz zmienić!


If you liked this article and you would like to obtain more info pertaining to kije golfowe damskie generously visit our own page.
Join our mailing list to receive the latest offers